Home

 Drahá Moja Rodinka Kamaráti a Známi.
Prihovárame sa k Vám z tohto obrázku a zároven sa chceme s Vami  podeliť o zážitky z nášho planovaného výnimočného svadobného dňa. Staňte sa svedkami pri výmene našej ružovej slobody za zlaté maželské puta

3 Júna 2017 vo Valticiach na Južnej Morave!!!

Byť učastníkom tohto dňa si od mnohých vyžaduje nesmiernu ochotu a snahu, najmä keď vieme že poniektorých zaniesli životné chodníky ďaleko od domova. V denno dennom kolobehu života si plne uvedomujeme že nie pre každého bude možné byť osobným svedkom. Veríme však že si každý z Vás nájde spôsob ako sláviť s nami tento deň.

.... 
Táto webova stránka Vám prinesie po prečítani najdôležitejšie info pre začiatok. Svadbu si zároveň môžte spojit s výletom v krásnej prírodnej a pamiatkovej rezervacii Južnej Moravy a okolí. Preto budu k dispozicii izby na objednávku v pomerne prijateĺnej cenovej relacii. Viac informácii nájdete pod zložkou "Ubytovanie".

Zároveň Vás prosíme o Vašu odpoveď kliknutim na tlačitko "RSVP" v pravom hornom rohu ako je menu

aby sme sa mohli pripraviť, stretnúť a tešiť z nášho Veľkého dňa.

Tešíme sa na Vás a do skorého videnia. 

Katka & Vitek

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

My Dear family, friends and acquaintances.

Along with a warm welcome we are excited to share with you experiences and the journey towards the beginning of our lives together. Along with our parents, we would like to cordially invite you to become a witness as we exchange vows and our freedom for the golden ties of marriage

On June the 3rd 2017, in Valtice, South Moravia!‼

We understand that for many to be part of this day presents with inconvenience and requires a lot of arrangement. We are aware that not everyone will be able to be personally present, but we are hopeful and believe that each of you will find a way to celebrate this special day with us.

....

This website brings you the most important information to start with. To make this celebration of marriage more exciting and to enrich your voyage, you can fully experience the culture and explore the surrounding area by truly immersing into the beauty of the natural and historic reserves of South Moravia. Accommodation is available upon request at a relatively reasonable price. More information can be found under "Accomodation" section.

We would love to hear your ideas, comments, and questions as you "RSVP" in the right upper corner

so we can begin to prepare to meet you and enjoy our big day together.

We look forward to seeing you.

Katarina & Vitek